Glee

W USA leci muzyczno-obyczajowy serial dla młodzieży o dziwnym tytule „Glee” , w Polsce kilka odcinków pokazała tv FOX. Tytułowy Glee to nazwa klubu szkolnego, którego założycielem jest przystojny nauczyciel hiszpańskiego, w którym to klubie młodzież spotyka się, by śpiewać i tańczyć. Do chóru należy bardzo fajna i zróżnicowana młodzież: dziewczyna wychowywana przez dwóch tatusiów, młody gej, chłopak na wózku, gruba Murzynka, Azjata, punk z czubem na głowie, są też śliczne blondynki (głupkowate dosyć) i przystojni chłopcy….
Wszystkich łączy
Glee club i walka z wredną nauczycielką wf, która trenuje cheerleaderki (pomponiary). Serial jest bardzo sympatyczny, muzyka znana wszystkim, a im dalej w realizację tym lepsze muzycznie i choreograficznie odcinki, które bywają poświęcone jednemu wykonawcy (np. Lady Gaga czy Madonnie). W jednym z odcinków zaśpiewano i zatańczono oczywiście Singing in the rain, a w pierwszej parze w epizodzie
Gwyneth Paltrow tańczy właśnie z nauczycielem hiszpańskiego, którego w serialu gra Matthew Morrison.
Gdybyście trafili przez przypadek, to nie wyłączajcie telewizora – jest to dosyć zabawne i nie można się zmęczyć, relaks murowany, tym bardziej, że aktorzy naprawdę umieją śpiewać, a i taniec im wychodzi nie najgorzej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s